הבית > עלינו

ההיסטוריה שלנו

הנאן Guoxi Ultra-pure חדש חומרים ושות', בע מ הוקמה ביוני 2012 על ידי מספר מומחים הלומדים חומר המדע מז'ור מתוך בית ספר של חומר מדע, הנדסה (SMCE) באוניברסיטת דרום המרכזי, אשר משתרע על שטח של 110,000 מ"ר , ההון הרשום שלה הוא 12,000, 000.00usd.

פרויקט תיעוש החומרים מתכת טהורה במיוחד שלנו ממוקם בחזית שרשרת ייצור מתקדמות, ענף ההיי-טק. אנו לחקור ולפתח דור חדש באופן עצמאי של 5N ו- 6N (טוהר ≥ 99.9999%) טהור אולטרה אבץ, נחושת, בטכנולוגיית חומרי מתכת אחרת טוהר גבוהה במיוחד בייצור בקנה מידה, המוצרים שלנו, יושמו בתחום של ייצור מתקדמות, מגזר צבאי, מוליכים למחצה, וכן הלאה.

המפעל שלנו

הנאן Guoxi Ultra-pure חדש חומרים ושות', בע מ היא מפעלים ההיי-טק אשר מחויבת researech ולפתח חומרי מתכת סופר טהור באיכות גבוהה בייצור בקנה מידה גדול.

Guoxi הקימה חדשנית, מלאה ייצור, מחקר ומכירה של המערכת, אשר הוא מונחה על ידי פיתוח שיווק, בהתבסס על המשאב מחקר של אוניברסיטת מונחה על ידי הכיוון של התעשייה. המוצרים העיקריים שלנו מכסים את רוב סרט דק מתכת בחומרים כגון מתכת sputtering מטרות, מטרות המלהגים סגסוגת מתכת, arc cathodes, טוהר גבוהה אידוי חומרים, צלחות גיבוי, יחד עם ליינרים כור מתכת. עכשיו, המוצרים שלנו כבר יוצאו קוריאה, יפן, אמריקה, אירופה, המזרח התיכון, זה איכות טובה, מחיר תחרותי, אספקה מהירה ומדויקת, הטוב ביותר שלאחר המכירה הן להערכה רבה על ידי הלקוחות שלנו.המוצר שלנו:

Guoxi המוצרים כולל את הפעולות הבאות:

טוהר גבוהה 1, נחושת

טוהר גבוהה 2, אבץ

3, אלומיניום טוהר גבוהה

4, אבקת קרמיקה אלומינה

כחברה טכנולוגיה גבוהה שילוב ייצור, מחקר והוראה, Guoxi אולטרה טהור עוסקת בייצור ומכירה של 6N באיכות גבוהה ביותר (purity≥99.9999%) אבץ, נחושת, ניקל והחומרים האחרים אולטרה טהור מתכת.

יישום המוצר

גבוהה-pure קטודה נחושת משמש בתהליכי פלזמה התצהיר (המלהגים), כולל ייצור מוליכים למחצה ורכיבים מוליך, כמו גם התקנים ואקום גבוה כגון מאיצי חלקיקים. בכל היישומים הללו, על שחרורו של חמצן (ו/או זיהומים אחרים) יכול לגרום לתגובות כימיות בלתי-רצויות עם חומרים אחרים בסביבה המקומית.

-ריתוך טיפים

..--נשנה

..--ברגים

..--חתיכים

--הלחמה נחושת

-ממסר חלקים

--מתגי חשמל על כוח

--מוליכים למחצה

..--מחברים

--רובוטריקים

..--מסופי המפסק

..--מחברים חשמליים

--טרנזיסטור בסיסים

..--חרירי לחיתוך גז

..--חלקי מנוע

..--חלקים switch

--הלחמה טיפים

--כבשן Brazed חלקים

--לעזאזל עם מוצרי מחשב

..--Forgings

..--אביזרי אינסטלציה

..--ראשי ממטרות

..--גופי

--חומרים כימיים אלקטרונית

--חומר מיוחד סגסוגת

-פוליאוריתן קטנוע גלגלים, גלגלים, אשר מפס הייצור השני שלנו, נמצאים בשימוש נרחב עבור ילדים משחקים קטנועים, סקייט נעליים.

תעודת שלנו

החברה שלנו יש שיוצרו אצווה productionof 6N טוהר גבוהה נחושת ואבץ בזמן הנוכחי, כעת מוצרינו הוחלו שדות ייצור ברמה גבוהה, משרד ההגנה הלאומית, להביא תועלת כלכלית טובה ותועלת חברתית.< henan="" guoxi="" ultrapure="" new="" materials="" project="" technology="" research="" center="">נבנה תחת כל הממשלה מחלקת תמיכה, אנו לשפר את מנגנון של חדשנות טוב יותר, טוב יותר. השגנו הישגים שני מחקר מדעי בינלאומי מתקדם: בקנה מידה 《Large בהפקת 6N טוהר גבוהה אבץ פרויקט בקנה מידה technology》and《Large בהפקת 6N טוהר גבוהה נחושת פרוייקט technology》, שמונה מודל השירות של פטנטים והמצאות שני פטנטים בחברה 2015.Our יש את הכבוד שייבחר למוצרים תעשייתיים 《military מומלץ catalog》, אנו מקדמים גם פעילה עומק שילוב אזרחי-צבאי.

שלנו החברה במחוז עצמו-class אולטרה טוהר המתכת המרכז לחקר, אנו לקבל טכנולוגיית הליבה של זכויות קניין רוחני עצמאי יותר מעשר, ניהול עצמי ייבוא וייצוא זכויות על ידי לחקור ולפתח את עצמנו. נחלוף SGS ו- ISO באישור של מערכת איכות, גם ביוגרפיה 《Recommended רקמות רשימה של הצבא Products》.שוק ייצור

עכשיו נחושת טוהר גבוה 99.9999% שלנו יש הועברו אל אמריקה ורוסיה, כדורי 6N נחושת נמכרת ל קנדה וקוריאה, טוהר גבוהה מטיל נחושת הוא עכשיו גם בשוק יפן מליטה חוטים.

אנחנו שואפים מחפש גבוה יותר שוק בחו ל, גם רוצה להרחיב את השוק שלנו על מדינה אחרת.

השירות שלנו

1. לפני מכירות, אנחנו מקפידים לדבוק מערכת ניהול איכות ISO;

2 במכירות, אנחנו בודקים כל אצווה של מוצרים עבור חבילות יותר;

3. לאחר מכירות, יש לנו מהשדה אדים מקצועי מגישים לך כל יום.