הבית > פרופיל חברה


公司办公楼.jpg


הפרויקטים של ה תיעוש חומרי מתכת שלנו אולטרה טוהר גבוהה ממוקם בשרשרת החזיתי של ייצור מתקדמות, ענף ההיי-טק, ואנו בודקים באופן עצמאי את הדור החדש של אולטרה חומרי מתכת טהורה, אשר לשבור את טכנולוגית מונופול מדינות המערב לפגוש מחקר מדעי העליון, ציוד באיכות גבוהה מיוצרים לצריכה אשר ידחוף חזק בתחומים קרובים של הטכנולוגית ופיתוח מתואמת, להפוך התמיכה חשובה של קידום התעשייה שדרוג ושיפור התחרותיות הליבה בתעשייה.


לאחרונה, עקב ואקום זיקוק של הכנת מטאל טהור סופר, בעיקר השתמש arc התכה, התכה קרן אלקטרונים, אזור התכה אש זיקוק טכנולוגיות טיהור המקומי, כאשר ייצור, במפעל המקומי לפגוש כל מיני difficults, רק כמו קיבולת קטנה, יעילות גבוהה cost.low שאלות אחרות. בהשוואה מותגים ידועים זרים, יש לנו כוח תחרותי חלש.


עכשיו החברה שלנו לפגוש את השוק דחוף, אשר מבוססת על ing של טוהר גבוהה חומרי מתכת ייצור ובכוונתה ב בקנה מידה גדול על ידי פתירת המחסומים טכני, עכשיו אנחנו מחקר מתקדם breake innovativly וטכנולוגיה אולטרה טיהור מתכת טהורה דרך tranditional טוהר זיקוק טכנולוגיה difficults. עכשיו 99.99995% טוהר אולטרה חומרי מתכת יכול להוביל לייצור באיכות גבוהה בעולם.