טוהר גבוהה נחושת היעד

המטרה טוהר גבוהה נחושת תוצרת סין-המבוא פשוט במחיר זול של נחושת sputtering היעד קצב גידול חלקיקים מגוונות, בהתאם לחומר המטרה. החלקיקים גדלה ל- 300 ננומטר – 5 מ מ, בדרך כלל יש באחת משתי צורות שונות. קומפקטי חלקיקים עם כמעט...

שלח החקירהChat Now

טוהר גבוהה נחושת היעד תוצרת סין במחיר זול

מבוא פשוטה של היעד המלהגים נחושת

קצב גידול חלקיקים מגוונות, בהתאם לחומר המטרה. החלקיקים גדלה ל- 300 ננומטר – 5 מ מ, בדרך כלל יש באחת משתי צורות שונות. חלקיקים קומפקטי עם צורה כדורית כמעט יוצרו על ידי sputtering מטרות גרפיט, טיטניום, טונגסטן, פלדת אל-חלד, בעוד פרקטל filamentary בצורת חלקיקים נוצר כאשר sputtering מטרות אלומיניום ונחושת.

מפרט:

שם המוצר

נחושת Sputtering היעד

מספר מניות

GX100

קומפוזיציה

Cu

קוטר

100 מ מ

עובי

4 מ מ

טוהר

> 99.999%

Cassification של טוהר גבוהה נחושת יעד

היעד נחושת יש מטוס ואת היעד סיבוביים, המטוס נחושת היעד הוא גיליון, עגול, מרובע, וכו '. המטרה נחושת רוטרי היא צינורי, למרות שזה גבוה יותר באמצעות יחס, קשה לעכל. טוהר גבוהה נחושת צורך להיות extruded, שלף, יישור, חום שטופלו, במכונה אחרים עיבוד דרכים יהיה מוכן מוצרי יעד רוטרי. יישום יעד נחושת בשם belows: Dc sputtering דיודה, sputtering מוט שלושה, ארבעה ספלאש, rf sputtering היעד התזה, קרן יון התזה, המגנטרון sputtering וכדומה, יכול להיות מצופה תמרורים, הסרט מוליכי חשמל, מוליכים למחצה, קבל קולנוע, סרטים דקורטיביים, מגן, מעגלים משולבים, ו LED, etc.Compared עם אחרים היעד, המחיר נמוך היעד נחושת הוא הבחירה הראשונה תחת מפגש ציפוי פונקציה.

יישומים

Deoxidizer מתכות

חומרים חסינים טמפרטורה גבוהה

כפי שוחקים, שוחקים כלים יכול לשמש כדי כגון השחזה, תלוי במה, גריסה הראש, החול אריח ועוד

יתרונות

עמידות בפני קורוזיה, חוזק גבוה, קשיות גבוהה

ללבוש התנגדות ביצועים טובים, להתנגד כדי הלם

יציבה ביצועים כימי, מוליכות חום גבוהה, עמידים בטמפרטורות גבוהות

שאלות נפוצות

Q:How להתמודד עם החלקים שהתקבלו כאשר הם מצאו להיות באיכות ירודה?

ת: בבקשה ובטוח שהחברה כל המוצרים שלנו הם QC בדק לחלוטין וקיבל עם דוח בדיקה לפני הלידה. בדרך כלל יהיה שם אין אי-ההתאמה. במקרה של אי-ההתאמה, ואת השגיאות שזוהו נגרם לנו, ואנחנו יסדר לתקן או להפוך את החלקים הנכונים עבורך. אנחנו הספק אבטחת מסחר של Alibaba, זה יספק לך הגנה מקסימלית.

ש: מהו MOQ?

ת: בדרך כלל אנחנו לא להגדיר MOQ, אבל יותר, זול יותר. חוץ מזה, אנחנו שמחים ליצור אב טיפוס או לטעום ללקוחות להבטיח איכות תקן.

שאלה: איזה סוג של תנאי תשלום מקובל?

א: עבור הזמנה קטנה, 100% תשלום T/T לפני ייצור

עבור הזמנה גדולה, 40%, הנגבה, האיזון יכול להיות משולם לפני הלידה.

שאלה: האם ניתן לספק דוגמאות?

ת: כן, צריך רק כמה דוגמאות עלות, נחזיר אותו חזרה מתי להמשיך לתוך הייצור ההמוני.

Q:If איננו יכולים למצוא מה שאנחנו רוצים באתר שלכם, מה עלינו לעשות?

ת: אתה יכול שלח לנו דוא ל התיאורים תמונות של המוצרים שאתה צריך, נבדוק אם יש לנו אותם. אנו מפתחים פריטים חדשים מדי חודש, חלקם לא נטענו לאתר בזמן. או לשלוח לנו דוגמה על ידי אקספרס, נפתח פריט זה לרכישת בצובר.


Hot Tags: טוהר גבוהה נחושת למקד, סין, יצרנים, ספקים, מפעל, מחיר, זול
מוצרים קשורים
חקירה