תפוסה

תפוסה מ מפעל מקצועי בסין במחיר תחרותי תפוסה של המוצר תכונה תכונות של תפוסה של הנחושת של תוכן מעל 99.99995%. Containning קריסטל בודד רק חלקיקים. היי פידלטי מוליכות גבוהה. מליטה strenbth מכני עדיפה חוט זהב. שידור האות גבוה...

שלח החקירהChat Now

תפוסה של המפעל מקצועי בסין במחיר תחרותי

תפוסה

תכונות המוצר

פרמטרים

ערכי פרמטר

נקודת התכה

1083.4 oC

נקודת רתיחה

2567 oC

משקל אטומי

63.55

צפיפות

gm 8.96/cc

טוהר

99.9995% ~99.99995%

מפרט

כמו clients'requirement

תכונות של תפוסה

תכולת נחושת על 99.99995%.

Containning קריסטל בודד רק חלקיקים.

היי פידלטי

מוליכות גבוהה.

מליטה strenbth מכני עדיפה חוט זהב.

ביצועים שידור האות גבוה.

יש את ביצועי מליטה יציב ואמין.

היתרון של תפוסה

הכבל באמצעות תפוסה של (אונו השלכת Continus) נחושת יש יתרון נשמעים ברור על כבלי השוואת קונפדרציית הכדורגל של אוקיאניה. למעשה. ההבדל היחיד בין ההפניה, נשגב הוא החומרים מנצח את עצמם. הם הרכיבים המרכזיים הקובעים הופעה מנצח: הטוהר של חומר, האזור של דגן גבולות. גבול תבואה מהווה נקודת מפגש בין שני גרגרים או גבישים של מתכת. גבולות תבואה נוטים תיקווה, לעכב את זרימת האלקטרונים לשמש התנגדות ליניארי זרימת זרם חשמלי. גבולות אלה דגן לגרום מאותו סוג של עיוות מעצבן כמו סטרנד סטרנד חציית הנוכחי. הגבולות פחות, הפחות ההשפעה על אות חשמלי כפי שהיא מפיצה מקצה אחד של המנצח השני.

תפוסה של: טוהר גבוהה מאוד (6N) תחמוצת חינם נחושת (<8ppm) conductor="" with="" larger="" and="" linear="" crystal="" structure="" are="" introduced="" to="" cable="" usage.occ="" are="" produced="" through="" a="" vertical="" vacuum="" continue="" casting="" technique="" (occ)="" with="" a="" special="" design="" which="" can="" manufacture="" ultra-purified="" and="" very="" large="" linear="" crystal="" copper="" wire.moreover,="" the="" electric="" conductivity="" of="" 6n="" occ="" is=""  over="" icas="">

האריזה והמשלוח

אריזה של קריסטל יחיד:

הפנימית-אריזה: וגדוש ואקום, עטוף עם קלקר.

החיצון-אריזה: קרטון/דיקט.

משלוח של:

אנו יכולים לספק לך השיטות תרגום שבא לך.

תורגם ע י אקספרס (DHL/Fedex/וכדומה).

תורגם ע י אוויר התעופה הקרוב ביותר שלך

תורגם ע י הים שלך הקרובה נמל

--על-ידי סוכן משלוח של המוכרים

שאלות נפוצות

עבור ההזמנה:

אנו מסוגלים להציע מותאם אישית רוד נחושת, נחושת חלקיקים וצלחת קטודה נחושת - אנא ספר לנו דרישות שלך.  ברוב המקרים שזה יהיה כפוף מינימום להזמנת כמות ובחלק המקרים יוצעו על בסיס "הטוב ביותר-מאמץ".

על הרציף:

אם דרושה לך חומר רציף אורכי נא לציין בעת ביצוע ההזמנה.  אלא אם צוין אחרת, אנו שומרים לעצמנו את הזכות לספק אורך יותר מפעם אחת

טוהר של אולטרה נחושת טהורה:

עבור חומרים מתואר בקטלוג טוהר גבוהה, ניתוח בפועל של זיהומים מתכתי יסופק ללא תשלום.  עבור פריטים אחרים, ניתוח בפועל יכול להיות מסופק, מטען ייעשה על הניתוח ועל המדגם המשמש.

אם דרושה לך ניתוח, נא ספר לנו אם אתה דורש ניתוח של זיהומים מתכתי היחידה או מתכת ודמוי.  כאשר ניתוח דרוש המשלוח של הזמנתך עשויות להתעכב.

על הסטייה:

לפרטים על טולרנסים הרגיל שלנו, עיין במקטע תיאור המוצר.  במקרים רבים, טולרנסים קרוב יותר זמינים, אך עשויים להיות כפופים תשלום נוסף.  אם יש לך דרישות מיוחדות חשוב שתספר לנו בזמנו של מורה.

פרופיל חברה

הנאן Guoxi הנדסה גנטית חדשה חומר ושות', בע מ בקנה מידה גדול & היטב יודע מפעלי הייטק, אחזקת צוות productilon מקצועי, המתמחה חשמל, ייצור עם אולטרה טהור נחושת מוצרים שונים. החברה שלנו בעיקר להפעיל את חשמל, ייצור ומכירה של טהור אולטרה אבץ, נחושת, גליום, ניקל, קובלט, מוליבדן, קדמיום, וולפרם וטוהר גבוהה אחרים מתכת חומרים. המלון ממוקם בסביבה היפה של אזור תעשייה הצטברות של baofeng מחוז הנאן. זה מכסה אזור 160 אקרים. פלט השנתי מעל 1000 טון.


Hot Tags: תפוסה של סין, יצרנים, ספקים, מפעל, מחיר, זול
מוצרים קשורים
חקירה