הבית > הידע > תוכן
נחושת טוהר גבוהה במיוחד המשמש נחושת המקרטעת היעד
- Jan 17, 2018 -

Ultra High Purii נחושת היעד לשימוש

 

מתאים לקולקציית DC, התפרקות של שלושה מוטים, ארבע קומות, התפרקות RF, גרגר היעד, גזיזת יונים, מגנטרון המקרטעת וכו '. ניתן לצפות בסרט רעיוני מצופה, סרט מוליך, סרט מוליך למחצה, סרט קבלים, סרט דקורטיבי, מגן הסרט, מעגל משולב, להציג, וכו 'בהשוואה למטרות אחרות, מחיר היעד נחושת נמוך יותר, כך חומר היעד נחושת הוא חומר היעד המועדף תחת הנחת היסוד של הפונקציה של שכבת הסרט.

 

Ultra High טוהר טהור נחושת סיווג

יעד נחושת יש יעד נחושת מישורית הסיבוב של נקודות היעד נחושת.

המטרה נחושת מטוס הוא flaky, עגול, מרובע וכן הלאה.

סיבוב היעד נחושת הוא צינורית, השימוש ביעילות גבוהה, אבל לא קל לעבד, דרך שחול גבוהה טוהר שחול, מתיחה, יישור, טיפול בחום, עיבוד שבבי פעולות עיבוד אחרות כדי בסופו של דבר לייצר נחושת מסתובב מוצרי היעד.

 

אולטרה גבוהה טוהר נחושת שיטות ייצור היעד

1, ייצור נחושת טיהור: חומרי גלם נחושת הם עפרות נחושת. עפרות נחושת ניתן לחלק לשלוש קטגוריות

גפרתי עפרות כגון chalcopyrite (CuFeS ₂) עפרות (Cu5FeS ₄) ו chalcocite (Cu ₂S) וכן הלאה.

תחמוצת תחמוצת כמו נחושת אדומה (Cu ₂O) מלכיט [Cu ₂ (OH) ₂CO₃] סיליקון מלכיט (CuSiO₃ • 2H ₂O) וכן הלאה.

נחושת טבעית ונחושת עפרות נחושת תוכן של כ 1% (0.5% ~ 3%) יהיה את הערך של ניצול, כי שיטת הנפקה יכול להיות חלק של כרית עפרות וזיהומים אחרים הוסרו, ולקבל תוכן נחושת גבוהה יותר (8% ~ 35%) להתרכז חול. נחושת הגולמי מתקבל לאחר מיצוי, ואת הנחושת הוא מעודן מ 99.95% ל 99.99%, 99.999% ו 99.9999% על ידי אלקטרוליזה מרובים שיטות ההתכה אזור. כיום, הטוהר הגבוהה ביותר בסין הוא על 99.9999% (6N).

2, עם טוהר גבוהה מטילי נחושת כמו חומרי גלם עבור חומרי גלם חישול, מתגלגל, טיפול בחום, כך דגנים מטיל בתוך קטן יותר, צפיפות מוגברת לפגוש את היעד המקרטעת הנדרשת עבור הנחושת.

3, מעוותת גבוהה טוהר נחושת החומר לאחר עיבוד, עיבוד נחושת דרישות עיבוד של דיוק גבוהה, איכות פני השטח גבוהה, מעובד לתוך מכונת ציפוי ואקום נדרש גודל היעד על זה, היעד נחושת מכונת ציפוי ועוד חיבור חוט.

 

אולטרה גבוהה טוהר נחושת היעד

עם ההתפתחות המהירה של תעשיית האלקטרוניקה, הדרישות עבור מטרות נחושת גם הגדלת צעד אחר צעד. הטוהר של מטרות הנחושת ואת סטנדרטיזציה בשוק עדיין להיות סטנדרטי על ידי הצוות הטכני הלאומי הרלוונטי.


זוג: לא

הבא: התפתחות אלומינה