הבית > הידע > תוכן
השתמש סיווג של צינורות נחושת
- Sep 05, 2017 -

צינור קפילר, המכונה גם צינור, צינור מתכת ברזליות, הוא צינור חלקה מודחקים, מצוירות. צינור נחושת בעל מאפיינים חזקים, עמידים בפני קורוזיה, ולהיות קבלן המודרנית כל הדיור המסחרי מגורים צינור מים, חימום, קירור צנרת מותקן הבחירה הראשונה. צינור קפילר על ידי שימוש ניתן לסווג צינור נחושת כללי, צינור החמצן נחושת, צינור מגולוון, צינור נחושת מטרי, תיל, מעטפת, רולר שפופרת, צינור, ובכן עמוק, צינור כלי רכב, שנאי צינור, צינור עוסקת בייצור ושיווק עם קירות דקים, ריתוך צנרת בצורת מיוחד, צינור גומי מברגי נחושת.

(1) צינור נחושת כללי: צינור נחושת כללי המשמש להעברת נוזל בלחץ נמוך. עשוי q195a, q215a, q235a פלדה. זה יכול להתבצע גם פלדה רכה אחרים אשר קל לרתך. צינור קפילר לבצע את לחץ המים, כיפוף, שיטוח, ניסויים אחרים, על איכות השטח יש דרישות מסוימות, בדרך כלל מסירה אורך 4-10 מ', לעיתים קרובות דורשים סרגל קבוע (או רגליים זוגי) משלוח. המפרט של צינור הנחושת הוא נומינלי קליבר (מ מ או אינצ'ים) קוטר נומינלי שונה בפועל, צינור נחושת על-פי התנאי על הקיר עבה יש צינור נחושת רגילים ונחושת מעובה צינור שני סוגים, צינור נחושת מחולקת על ידי הטופס קצה צינור וחוט ללא חוט שני הסוגים.

(2) חמצן-פיצוץ צינור נחושת: המשמשים לייצור פלדה צינור החמצן, כללי השימוש קליבר קטן ריתוך נחושת הצינור, מפרט סוגים שמונה אינץ ' 3/8-2 אינץ '. עשוי 08, 10, 15, 20 או q195-q235 רצועות פלדה. כדי למנוע קורוזיה, טיפול aluminizing.