הבית > חדשות > תוכן
פליז
- Sep 05, 2017 -

פליז הוא סגסוגת עשוי נחושת ואבץ. פליז, אשר עשוי נחושת ואבץ, נקרא פליז רגיל. פליז משמש לעתים קרובות כדי להפוך שסתומים, צינורות מים, מזגנים אחרים החיבור מכונת פנימיים וחיצוניים רדיאטורים.

אם הוא מורכב יותר משני סוגים של אלמנטים של מגוון של סגסוגות קרא מיוחד פליז. סגסוגות נחושת המורכבות עופרת, פח, מנגן, ניקל, ברזל וסיליקון. פליז מיוחד נקרא גם פליז מיוחד, יש חוזק גבוה, קשיות גדולה, עמידות קורוזיה כימית חזקה. המאפיינים המכאניים של תהליך החיתוך בולטים אף הם. פליז יש שחיקה חזקה התנגדות. צינור נחושת חלקה, אשר נמשך על ידי פליז, הוא באיכות גבוהה, רכה שחיקה ההתנגדות. פליז חלקה צינור יכול לשמש מחליפי חום ו condensers, צינורות טמפרטורה נמוכה, צנרת תחבורה צינור. ביצוע גיליון, רצועת, בר, צינור, חלקים הליהוק, וכו 'נחושת ב-62% ~ 68%, פלסטיק חזק, ייצור ציוד עמיד בלחץ.

על פי סוגים שונים של אלמנטים סגסוגת הכלול פליז, פליז מחולק פליז נפוץ פליז מיוחד. הלחץ בלחץ במכונה נקרא פליז מעוות. פליז עם אבץ כמו התוספת העיקרית של אלמנטים של סגסוגת נחושת, עם צהוב יפה, הידוע בשם פליז. נחושת ואבץ מסגסוגת דו-יואן הנקראת פליז רגיל או פליז פשוט. יותר פליז שלישי נקרא פליז מיוחד או נקרא פליז מורכב. סגסוגת הנחושת עם אבץ נמוך מ 36% מורכב פתרון מוצק יש ביצועים עבודה טובה קר, כגון פליז עם אבץ 30% משמש לייצור תרמילים פגז, הידוע בכינויו פצצות