הבית > חדשות > תוכן
החשיבות האסטרטגית של החומר החדש
- Sep 28, 2017 -

דור של חומרים חדשים, דור של ציוד חדש. כיום, תעשיית חומרים חדשים נכנסה תקופה חדשה של התפתחות מהירה, על פי השוק צרכי הפיתוח, על מנת להאיץ את התפתחות תעשיית חומרים חדשים, לשפר את התחרותיות של המדינה להפוך חלק חשוב מימוש אסטרטגיה לפיתוח בר-קיימא, המדינה פרסם "ההחלטה לפתח אסטרטגיות המתעוררים תעשיות" (פא גואו [2010] 32) יהיה החומר החדש כמו "השני חמש"תקופה של מפתח לאומי על מנת לתמוך בפיתוח של התעשייה. עד 2015, תעשיית חומרי החדש של סין יהוו מערכת פלט 260 מיליארד, עם חיסכון באנרגיה, הגנת הסביבה, תעשיית האנרגיה החדשה, תעשיית המידע, ביו-תעשיה, טכנולוגיה וחלל, צבאי, הגרעין השני המתעוררים ההיי-טק פיתוח תעשייה וטכנולוגיה גבוהים תעשיות מסורתיות, היישום של חומרים חדשים הוא נרחב יותר ויותר, תעשיית חומרי החדשה מאוגדת לשגשג. לפי הערכה זהירה, השוק העולמי של חומרים חדשים, גודל כל שנה יש יותר מ 400 מיליארד דולר, התפתחות תעשיית חומרים חדשים, מוצרים חדשים וטכנולוגיות חדשות לנהוג שוק גדול יותר, תעשיית חומרים חדשים הפך הצומח בקצב מסחרר מאז המאה ה-21 אחד מענפי ההיי-טק.


חומרים חדשים היא חלק חשוב של ההיי-טק, אך גם הבסיס של הטייס ופיתוח ההיי-טק, אלא גם כדי לשדרג את תעשיות מסורתיות של שדרוגים טכנולוגיים, להתאים את המפתח למבנה תעשייתי. חומרים חדשים וטכנולוגיות מידע, ביוטכנולוגיה מהוות יחדיו את שלושת עמודי התווך של היום בעולם ההיי-טק, כמו התקדמות התעשייה, פיתוח כלכלי לאומי וביטחון כדי להבטיח כוח הנהיגה חשוב לביטחון, החומר החדש התעשייה הוכר בעולם גידול אחד של תעשיית ההיי-טק, והחשוב ביותר שלה רמת המחקר ואת קנה המידה של ה תיעוש הפך מדד של המדינה וכן אזורי הפיתוח הכלכלי, המדעי והטכנולוגי התקדמות וכוח ההגנה הלאומית של סמל חשוב. טכנולוגיה חדשה של חומרים ממלא תפקיד מפתח בפיתוח הדרכה, תמיכה, בתלות של תעשיות אחרות. זה הטכנולוגיה הבסיסית נפוצה ביותר המניע. הופעתה של טכנולוגיות חדשות מרכזי רבות תלויה התקדמות הטכנולוגיה חומרים.


ניתן לסווג חומרים חדשים של מבנה, תפקוד ושדות היישום, וכן הלאה. החומרים החדשים מסווגים לתוך מידע אלקטרוני חומרים, חומרים חדשים של אנרגיה, ננו-חומרים, מתקדם חומרים מרוכבים, חומרים קרמיים מתקדמים, מוליך על חומרים, חומרים חדשים מתכת ברזליות, קטגוריות עיקריות אחרות . ביניהם, החומרים מתכת ברזליות החדשים, לרבות אבקתיות חומרי אלומיניום, מגנזיום, טיטניום, אחרים חומרי סגסוגת מתכת קלה, ביצועים גבוהים בחומרים מבניים, חומרי מתכת טהורה במיוחד. חומרים מתכת אולטרה טהור כוללים חומרים אולטרה טהור כמו הנדסה גנטית נחושת, אבץ, ניקל, קובלט, טונגסטן, מוליבדן, מנגן, אנטימון, טלור, קדמיום, כסף, טיטניום, עופרת. טוהר טהור אולטרה חומר מתכת היא לכיוון קיצוני טיהור פיתוח, התוכן הטומאה של ppb לעיל, מפרט המוצר לעבר כיוון ההתפתחות בקנה מידה גדול.


בזמן הנוכחי, מדע החומרים העולמי נכנס תקופה חסרת תקדים של חדשנות ופיתוח, פיתוח חומרים חדשים לכיוון מתחם, ביצועים גבוהים, רב תפקודי, בעלות נמוכה, מבניים שחומרים מתקדמים גודל קטן יותר, כיוון חזק יותר. עם המכשיר המזעור, כיוון אינטגרציה רב תפקודי, מודולרי, חומרים פונקציונליים, אינטגרציה רב תפקודי, שילוב של חומרים והתקנים הפך מגמה משמעותית, אשר יכולים לשפר באופן יעיל את המוצר הביצועים ולהפחית עלויות.


לאור הטכנולוגיה גשמי על הכלכלה הלאומית מילא תפקיד עצום בקידום במדינות העולם לצרף חשיבות פיתוח, קידום טכנולוגי חומרים. ארצות הברית, יפן, גרמניה, מדינות מפותחות אחרות כדי לשמור על הנהגתה הכלכלית והטכנולוגית, יש חומרים חדשים מחקר, פיתוח אסטרטגיה לאומית בתנופת פיתוח, פיתח תוכנית פיתוח קול, את המיקוד שלה על תמיכה ופיתוח. תוכנית "חמש השני" של סין יהיו חומרים חדשים, אנרגיה חדשה, כלי רכב חדשים של אנרגיה, חיסכון באנרגיה, איכות הסביבה, ביוטכנולוגיה/ביולוגיה, דור חדש של טכנולוגיית מידע, ציוד ייצור באיכות גבוהה, תעשיות אחרות שבע בן שבע אסטרטגי המתעוררים תעשיות, מתעשיית הגדולות 7 יחסים ניתן לראות כי החומר החדש הוא הליבה של תעשיות שישה אחרים, היסוד של הפיתוח של תעשיות שישה אחרים הם חלק בלתי נפרד מהפיתוח חדש חומרים.


תעשיית חומרי החדש של סין בשלב חזקה של פיתוח תעשייתי השרשרת ממשיכה להרחיב, אזורים סוגייה משפטית ממשיכים להגיח, שילוב נוסף של תעשיות ויוצאת, פיתוח שטח ענק, הייטק רבים תעשיות, צורכי הבניה תשתית גדולות תמיכה חומרים חדשים, כגון מוליכים למחצה מיוחד חומרים חדשים, חומרים מגנטיים, וכך לא ניתן להפריד מן הליבה של פריצת דרך טכנולוגיה חדשה חומרים. עם זאת, הטכנולוגיה גשמי מחקר ופיתוח של סין החלה קרן המאוחרות, המסכנים, חוסר השקעה, אם כי בשנים האחרונות, פיתוח מהיר, אבל לעומת המערב למדינות מפותחות, יש עדיין פער גדול.


הלשכה הלאומית לסטטיסטיקה פרסמה את "אסטרטגית Emerging תעשיית סיווג (2012)" בחודש דצמבר 2012 לכלול חומרים מתכת טוהר גבוהה עבור תעשיית חומרים מתקדמים מבניים תחת הקטגוריה חומרים חדשים.


טוהר גבוהה מתכת אחד מהכיוונים חשוב בפיתוח של חומרים מתכת, הטכנולוגיה טיהור שלה היה נקודה חמה בשדה של חומרים חדשים. כיום יש אין מפעלים מקומיים כדי לייצר ייצור בקנה מידה גדול של יותר מ- 6N טוהר גבוהה חומרי מתכת. ד ר צ'ן Dongsheng, שהוביל את צוות המחקר המדעי באופן עצמאי שפותח הדור הרביעי של טכנולוגיית אולטרה-טיהור אמוניה, בהצלחה מושגת כיתה 6N סרגל מתכת טהורה אולטרה הייצור, כדי למלא את הריק המקומי, צפוי לשבור טוהר גבוהה פנים חומרי מתכת לטווח ארוך התלות מייבאת המצב Embarrassing.


"סין היא כוח גשמי, אבל זה לא כוח גשמי, תעשיית חומרים חדשים לא הבינה באופן מהותי של שינוי כלכלי יעיל במשאבים כדי עתירי טכנולוגיה, מן עתירי עבודה כדי"


הנאן Xi הלאומי צריך להיות צריך העידן החדש פיתוח אסטרטגיה תעשייתי, המדינה דחוף של המדינה, בהתבסס על חדשנות המדעית והטכנולוגית, חומרי מתכת טהורה במיוחד בטכנולוגיית ייצור בקנה מידה גדול עשה פריצת דרך התקדמות, החברה שלנו יש הראשון הביתי, מובילה בינלאומית חומרי מתכת תעשיית טכנולוגיית אולטרה-טיהור, עם זכויות קניין רוחני עצמאי, הראשון בארץ לבצע על אבץ, נחושת, ניקל, קובלט, מוליבדן, טונגסטן, מנגן ו רכיבי מתכת אחרים של ה תיעוש וגודלו של טיהור ופיתוח, כדי למלא את הפערים, מדע וטכנולוגיה בתוכן הביתי המובילים, שבירת המערבי מפותחות על הטכנולוגיה מונופול של סין, יצירה פנים אולטרה טהור מתכת חומרים, עידן חדש של ייצור.


החברה לפיתוח אסטרטגי המטרה היא להילחם בתוך חמש שנים, החברה ילחם המקומי הגדול ביותר, השלם ביותר סוגים שונים של טהור במיוחד חומרי מתכת ייצור הבסיס, וספקים חומרי מתכת טהורה במיוחד בעל שם עולמי. לקצר את הפער בין המדינות המפותחות, טכנולוגיה חדשה של סין חומרי גשמי, שואפים לקדם "כוח של סין גשמי" שינוי "כוח גשמי", לקדם את שדרוג של תעשיות נלוות, חומרים באיכות גבוהה ייצור בתעשייה כדי עזרה החלום כוח כפרית עשירה.