הבית > חדשות > תוכן
מה הם הגורמים המשפיעים על עתידי נחושת
- Sep 05, 2017 -

1. מצב המקרו

נחושת היא חומר גלם תעשייתי חשוב, תביעתה קשורה קשר הדוק למצב הכלכלי. כמו הכלכלה גדלה, מחירי הנחושת עלה כמו דרישה מוגברת, מחירי הנחושת נפלו בהמיתון. הניתוח של מקרו-כלכלה, ישנם שני אינדיקטורים מאוד חשוב, אחת היא הצמיחה הכלכלית, או שיעור הצמיחה של התוצר המקומי הגולמי, והשני הוא שיעור צמיחה הייצור התעשייתי.

2. ייבוא וייצוא של מדיניות

המדיניות ייבוא וייצוא, במיוחד את המדיניות התעריף, הוא אמצעי חשוב כדי לאזן את הביקוש וההיצע המקומי על-ידי התאמת הייבוא וייצוא של העלות של סחורה כדי לשלוט על יבוא ויצוא של מצרך נתון. מאז ה-1 בינואר, 2008, סין ביצעה אפס תעריפים על יבוא נחושת מעודן, שיעור מס הייצוא טוהר גבוהה נחושת מעודנת 5%. 10% שיעור מס הייצוא עבור masterbatch נחושת (מס מולידי של 2007 של המנהל הכללי של המכס) הורדה.

3. הרחבת וההחלפה של צריכת הנחושת

הצריכה היא הגורם הישיר המשפיעים על מחיר הנחושת, התפתחות תעשיית נחושת הוא גורם חשוב להשפיע על הצריכה. עם ההתפתחות המהירה של מדע וטכנולוגיה, הרחבה היישום של נחושת, נחושת החלה לשחק תפקיד בתחומי רפואה, ביולוגיה, מוליכות ושמירה על איכות הסביבה. IBM אימצה נחושת במקום אלומיניום שבבי סיליקון, סימון פריצות הדרך האחרונה ביישום של נחושת בטכנולוגיית מוליכים למחצה. שינויים אלו ישפיעו על צריכת של נחושת, בדרגות.